سوالات متداول


آیا امکان استفاده آزمایشی از سامانه CRM وجود دارد؟

بله ، برای ارزیابی و بررسی قابلیت های جوپیتر بصورت دمو نسخه ای رایگان به مدت 7 روز در اختیار کاربران محترم قرار می‌گیرد.

آیا هزینه بسته انتخابی را به صورت یکجا باید پرداخت کنیم؟

در صورت تمایل به خرید قسطی لطفا با واحد پشتیبانی فروش تماس گرفته و ضمن ارسال مدارک لازم نسبت به خرید به صورت اقساطی اقدام کنید. امکان خرید قسطی فقط برای بسته‌های یک‌ساله امکان‌پذیر است.

خرید CRM و نصب و راه اندازی آن چقدر زمان می برد؟

از زمان ورود به سایت، ثبت نام، انتخاب بسته مورد نظر و پرداخت، مدت زمان لازم جهت راه‌اندازی سامانه CRM در ساعات اداری یک ساعت می‌باشد.

آیا CRM قابلیت ارتقا و آپدیت را دارد؟

همکاران ما بصورت ماهیانه نسبت به ارتقا و اصلاح فرایندهای سامانه اقدامات لازم را انجام خواهند داد و پس از خرید اول شما از بروزترین امکانات سامانه بهره‌مند خواهید بود.

آموزش و پشتیبانی نرم افزار چگونه است؟

۶ ماه پشتیبانی آموزشی برای حداقل دو کاربر در دستور کار تیم جوپیتر قرار دارد ضمن اینکه واحد پشتیبانی همه روزه برای رفع مشکلات احتمالی در خدمت کاربران است.

آیا بعد از خرید CRM باید هزینه اضافی بابت پشتیبانی پرداخت کنیم؟

هزینه پشتیبانی به معنای استفاده از آپدیت‌ها و استفاده از فضای کاربری هر پنل است که سالیانه جهت تمدید به میزان ۲۵ درصد هزینه کل دریافت می‌گردد.

آیا از طریق سامانه امکان نظرسنجی از مشتریان وجود دارد؟

بله، این یکی از قابلیت های ویژه و پرکاربرد سامانه جوپیتر هست و شما می‌توانید از طریق پرسش و پاسخ‌های ستاره‌ای یا چند گزینه‌ای از نظرات مشتریان مطلع شوید. همچنین امکان آن وجود دارد که به مشتریانی که در نظرسنجی شرکت می‌کنند امتیازات ویژه‌ای اعطا کرد و یا به صورت اتوماتیک پس از هر خرید از مشتری نظرسنجی کرد.

روی نتایج نظرسنجی چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

شما می‌توانید افراد را بر اساس نظراتشان دسته‌بندی کرده و برای هر دسته کمپین‌های تخفیفاتی در نظر گرفت و یا هر دسته را از موجود شدن کالای خاصی به صورت اتوماتیک با خبر کرد و یا برای هر دسته به تناسب نظراتشان پیام خاصی ارسال کرد.

چگونه می‌توانم پیج اینستاگرام کسب و کار خود را به سامانه سی آر ام متصل کنم؟

یک صفحه اختصاصی جهت درج اطلاعات کسب و کار، شامل اطلاعات مرتبط با شغل، شماره تماس، لوکیشن، ساعات کاری، آدرس صفحات اجتماعی، امکان رزرو آنلاین خدمات و .... در اختیار هر پنل قرار می‌گیرد که میتواند آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد و از مشتریان خود بخواهد از طریق این صفحه جهت رزرو خدمات اقدام نمایند. همچنین می‌توان از طریق مشوق‌های تخفیفی یا امتیازی مشتریان را ترغیب به دنبال کردن پیج اینستاگرام نمود.

آیا از طریق سامانه ژوپیتر می‌توان به مناسبت تاریخ تولد مشتریان به آنها تخفیف داد و تولدشان را تبریک گفت؟

از طریق قابلیت پیام اتوماتیک می‌توان به تک تک مشتریان بنا به شرایط خاص هر یک پیام داد و برای ایشان امکانات ویژه‌ای در نظر گرفت.